Оригінальні вечірки – це просто

Ви людина товариська, у вас багато друзів, з якими ви часто й весело проводите час. Але, якщо уважно переглянути фотографії, то можна помітити, що на них змінюються зачіски, вбрання, страви на столі, однак ваші зустрічі проходять доволі одноманітно. Й виникає бажання додати якоїсь новизни й оригінальності, щоб звичайна вечірка перетворилась на незабутнє феєричне свято.

Та майте на увазі – будь-який ваш задум буде вдалим, якщо підтримуватиметься протягом усього вечора. Тобто від вас залежатиме не тільки організація, але й перебіг заходу.

Насамперед потрібно визначитися з місцем для вечірки, адже це суттєво вплине на підготовчі роботи. Рекомендуємо переглянути http://101km.co.ua/ukr/ і обрати розважальний відпочинок в Луцьку. А може ви захочете поїхати на пікнік чи просто зібрати гостей у себе вдома. Також врахуйте їх кількість, продумайте меню. І ось ми дійшли до найголовнішого – тематики свята. Пропонуємо кілька варіантів, які пройшли перевірку практико і непогано себе зарекомендували.

Костюмовані вечірки

На щастя, сьогодні підібрати карнавальне вбрання дуже просто – достатньо завітати до найближчого пункту прокату одягу. А можна й самостійно придумати потрібний образ і втілити його в життя своїми руками. До того ж, при певній фантазії, в нагоді стане і колись модне бабусине плаття, і речі, які ви давно не одягали. А тем для переодягання – безліч, починаючи від героїв фільмів і мультфільмів і закінчуючи якоюсь історично епохою.

Кольорові вечори

Вбрання усіх присутніх повинне дотримуватись обов’язкового правила – відповідати певній кольоровій гамі. Наприклад, усі повинні мати фіолетовий елемент одягу, або не менше п’яти різних кольорів. Можна заздалегідь обрати собі якийсь овоч, квітку, прапор країни і вдягнутись відповідно. Або домовитись, щоб кожен присутній мав одяг із зірочками, смугами, чи щось у горошок.

Зустріч інтелектуалів

Посвятіть вечір не звичній балаканині, а пізнавальним розповідям, декламуванню віршів, співам, загадкам. Влаштуйте вікторину, поділіться знаннями про якусь культову особистість, чи обговоріть шляхи боротьби з глобальним потеплінням. Звісно, що до такого заходу повинні готуватись усі – і господарі, і гості, зате вечір мине цікаво і з користю.

Кухня народів світу

Нехай кожен принесе національну страву якогось народу, і чим екзотичнішою вона буде, тим краще. Або приготуйте самі виключно італійські (грузинські, українські, чеські і так далі) наїдки. Можна підготувати тематичне меню – рибний день, солдатська, козацька, дитяча кухня. Або лише нові й оригінальні страви, якими ще ніхто з вас не смакував. Але забудьте в такому разі навіть про хліб з магазину – усе повинно бути нестандартним, включно з напоями.

Ще раз нагадаємо – якою б не була тема, самого антуражу замало. Потрібно підтримувати настрій відповідними розмовами, музикою і навіть проявити свої акторські задатки, перевтілившись у певного героя. Та спробувати варто, вам точно сподобається і надовго запам’ятається така зустріч.Похожие записи:
Любовь & Романтика