Полікарбонат – популярні бренди 2020 року

Під кінець року заведено підбивати підсумки. Це дає можливість осягнути основні напрямки і тенденції розвитку як особистого, так і різноманітних сфер суспільного життя. Аналіз допомагає врахувати помилки та зрозуміти їхні причини, усвідомити джерело перемог і, головне, спланувати свої дії на рік наступний.

Особливо важливо підсумувати та проаналізувати процеси у сфері бізнесу. Це допоможе спрогнозувати основні тенденції розвитку на майбутнє та відповідно скорегувати свої дії. Однією з основних сфер, що активно розвиваються в Україні, є ринок полікарбонату. Що не дивно, враховуючи його унікальні якості, завдяки яким він знайшов широке застосування в будівництві, промисловому виробництві та приватному секторі. Які ж бренди полікарбонату користувалися особливим попитом на українському ринку у 2019 році?

Стільниковий (сотовий) полікарбонат – відомі марки

Важливо пам’ятати, що лише якісний полікарбонат від відомих виробників відповідає усім своїм технічним характеристикам, які роблять його популярним: міцність, легкість, прозорість, тепло- та звукоізоляційність, пожежостійкість, стійкість до негативного впливу різноманітних факторів зовнішнього середовища, включаючи і хімічні елементи. Врешті, якісний полікарбонат прослужить довго, в залежності від його виду та бренду – від 10 до 25 років, тоді як підробку вам треба буде заміняти новим виробом уже через рік.

Серед популярних брендів стільникового (сотового) полікарбонату, які прекрасно себе зарекомендували на ринку, австрійський LEXAN (лексан). В залежності від його марки він має особливості свого застосування:

– LexanThermoclick– завдяки прекрасній здатності пропускати і розсіювати світло найчастіше використовується там, де важлива максимальна світлопрозорість конструкції (наприклад, теплиця). Дуже зручний, легкий і економний в монтуванніЛексанТермоклик гарантує міцне, жорстке з’єднання листів без застосування додаткових профілів. Ця марка полікарбонату має односторонній УФ-захист від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Окрім прозорого профілю, постачальники цього полімеру, які працюють з виробником напряму, пропонують бронзові листита опал;

– LexanThermopanel– вирізняється легкою вагою, високою здатністю проводити світло і зберігати тепло, стійкістю до негативних впливів зовнішнього середовища. Завдяки здатності легко монтуватися з панелями інших типів, ЛексанТермопанель часто використовують не лише для покриття теплиць, й для прозорих вставок в покрівельне покриття.Служить довго завдяки високому рівню захисту від ультрафіолетового випромінювання, а також стійкості до кислотних та інших хімічних впливів зовнішнього середовища.

Монолітний полікарбонат – відомі марки

– LexanSolidSheet – став популярним завдяки своїй міцності, прозорості (пропускання світла – 95 %), двосторонньому УФ-захисту, що продовжує термін його експлуатації. Через ці свої унікальні технічні параметри часто використовується як заміна крихкому та важкому склу. Всі ці характеристик, а також високі теплоізоляційні та звукоізоляційні показники дозволяють використовувати Лексан в різних сферах будівництва та промисловості;

– Borrex – ця марка монолітного полікарбонату завоювала ринок завдяки особливому поєднанню легкості, високої міцності та гнучкості. Цільні литі полімерні панелі полікарбонату Борекс не мають всередині пустот, прекрасно пропускають сонячне світло, при цьому захищають від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання. Borrex став прекрасним замінником не лише крихкому склу, а й навіть металічним листам. Стійкий до вогню він витримує велику амплітуду температурних коливань – від + 120 до – 40 °С.До всього ж він легко монтується і не вибагливий при експлуатації, легко очищається, відновлюючи свої світлопропускні властивості.

Ці, та інші види якісного полікарбонату сьогодні доступні на вітчизняному ринку. Купуйте за помірну ціну лише відомі бренди в тих інтернет-магазинах, які давно зарекомендували себе як надійні бізнес-партнери.Похожие записи:
Любовь & Романтика