Якісне проектування багатоповерхових будинків

Якісне проектування багатоповерхових будинків вимагає знань в області інжинірингу. Попередньо оцінюється район зведення об’єкта і ринок покупців. Під ці та інші критерії визначаються класи споруджуваних будинків. Для бізнес і еліт варіантів розробляються ескізи з підземним паркінгом, кількома ліфтами, великими торговельними центрами. Економ-клас зводиться з наземною стоянкою біля будинку. Також така споруда може мати торговельні площі під офіси.

amk-proekt.com займається детальною підготовкою проекту житлового комплексу та будівництва для швидкої і вигідної реалізації площ в ньому. При проектуванні багатоквартирних житлових будинків найважливішими принципами виступають універсальність і функціональність об’єктів. Вони не повинні бути занадто громіздкими, економлячи простір в густо забудованих мегаполісах країни. Проектування багатоквартирного будинку далеко від галасливої ​​міської суєти навпаки повинно забезпечити жителів розвиненою інфраструктурою — продовольчими та речовими магазинами, салонами краси, аптеками. Такі обдумані проектні рішення, які реалізує компанія amk-proekt.com, забезпечать максимальний комфорт і зручність для мешканців, і прибуток для замовника.

Ескізне проектування багатоквартирних будинків

Попередньо розробці проекту будівель в amk-proekt.com слід планування основних техніко-економічних характеристик майбутнього будинку — його поверховість, площа, розміри і кількість квартир і офісів. Складається ескіз на основі збору даних про місцевість, особливості району забудови. У ньому відбивається попереднє розміщення житлової та корисної площ квартир і торгових приміщень, розмітка виходу вікон і дверей. Проектування житлових багатоквартирних будинків здійснюється на підставі будівельних норм, виходячи з багатого досвіду і знань будівельного законодавства.

Архітектурні рішення при проектуванні багатоповерхових житлових будинків

До проектів житлових багатоквартирних будинків підвищений інтерес проявляють як потенційні мешканці, так і органи нагляду, адже в них повинні дотримуватися певні вимоги житла на кожному з етапів підготовки документації для виконання будівельних робіт.

Загальний ескіз допрацьовується архітектурним проектуванням багатоповерхового будинку. Продуманий і одночасно унікальний дизайн всередині будівель і зовні наші фахівці можуть реалізувати навіть при відносно невеликому бюджеті будівництва. Функціональність житлової та комерційної нерухомості з’єднується з комфортом і теплом домашнього затишку.

Проектування багатоповерхових будинків — конструктивні рішення

Проектування багатоквартирних будинків триває при розробці плану розташування фундаменту і його виду. Для цього проводяться дослідження по геології і геодезії, які визначають, чи необхідна установка паль при близькому розташуванні підземних вод і просідання грунтів або можна обійтися плитами.

Розміщення несучих конструкцій і їх варіанти (колони або стіни, діафрагми жорсткості) визначають вид перекриття (монолітне або збірне, збірно-монолітне). Саме на етапі проектування конструктивних рішень багатоквартирних житлових будинків відбувається закладка міцності і стійкості всього об’єкта.Похожие записи:
Любовь & Романтика