Працевлаштування в Польщі за допомогою Orion

У 2016 році українцям видано близько 1,3 мільйона польських віз, але далеко не всі виїхали залишилися задоволеними своєю ситуацією в цій країні. Щоб запобігти ваш негативний досвід, експерти агентства з працевлаштування в Польщі Orion розкривають основні секрети роботи в Польщі і пропонують допомогу при оформленні документів, а також надійну підтримку під час еміграції за кордон.

Як знайти роботу в Польщі

Отже, для початку з’ясуємо, як працевлаштуватися в цій країні. Якщо вас цікавить Польща і робота для українців, ви можете знайти в Інтернеті сайти пошуку роботи в Польщі, зареєструватися на них, записуватися на Skype-співбесіди або ж регулярно переглядати газети з оголошеннями. Також має сенс звернутися до посередників, зокрема — до фахівців агентства з працевлаштування за кордоном, а саме orionwork.eu, які діють оперативно, юридично грамотно, складаючи і перевіряючи ваше резюме і надаючи супровід від початку пошуку робочого місця до моменту працевлаштування. Компанією orionwork.eu надається легальна робота, так що ви зможете працювати без побоювань бути обманутим: «Умова про працю», «Умова зліценія» — договори, які підписуються нашими клієнтами і дозволяють їм бути впевненими у своєчасній оплаті праці.

Якщо вам цікава сезонна робота в Польщі, вакансії можете шукати навіть на українських сайтах. Тільки будете уважні — в Мережі «працює» багато шахраїв, які бажають виманити у довірливих клієнтів гроші за надання не завжди потрібних послуг.

Правила легального оформлення. Завтра на роботу

Щоб працевлаштуватися в Польщі легально, вам потрібно отримати робочу візу, наприклад, річну категорії D 07. Цей документ дозволяє перебувати в країні безвиїзно цілий календарний рік.

Крім того, існують категорії іноземців, які можуть легально працювати в Польщі без спеціального дозволу: наприклад, акредитовані кореспонденти, артисти, актори, студенти стаціонару вищих навчальних закладів, автори наукових доповідей, священнослужителі та інші. На легально працевлаштованих іноземців поширюються положення польського трудового кодексу.

Висновок

З усього вищезазначеного, можна зробити простий висновок, працевлаштовуватися в Польщі краще за все за допомогою orionwork.eu — одна з найбільш досвідчених і успішних рекрутингових агентств в Україні. Ми надаємо послуги з працевлаштування з 2008 року, та маємо великий досвід.Похожие записи:
Любовь & Романтика